آیا می دانید لیفت شکم به صورت جراحی و یا بدون جراحی هم اکنون برای شما فراهم می باشد؟ شما می توانید با استفاده از لیفت شکم از شل شدگی و افتادگی پوست خلاص شوید.

لیفت شکم چیست؟

داشتن شکمی صاف و به اصطلاح ورزشی آرزوی بسیاری از افراد است. ورزش های سخت برای رسیدن به شکمی خوش فرم بسیار زمانبر بوده و اگر اصولی صورت نپذیرد گاه با صدمات جدی همراه می باشد. رژیم غذایی برای تمامی افراد امکانپذیر نخواهد بود و کاهش وزن افراطی با صدمات جدی ریزش مو و عدم کیفیت پوست همراه می باشد. پس از بارداری، افتادگی شکم امری طبیعی بوده و گاه بازگرداندن آن به حالت اول بسیار دشوار است.

لیفت شکم یکی از روش های جدید و بسیار روتین برای رفع افتادگی و چربی های اضافی است. در این روش پوست شل شده ای که زاویه ای به سمت پایین دارد کشیده شده و میزان اضافه آن برداشته می شود. در لیفت شکم ناف نیاز به کاشت در منطقه ای جدید دارد. در قسمت باز شده برای ماهیچه ها می بایست از روش های بازدگرداننده استفاده شود.

دقت نمایید لیفت شکم به معنی کم کردن وزن نیست! این روش برای افرادی است که در افتادگی پوست شکم خود رنج می برند. خط بخیه افقی ناشی از این روش کم رنگ بوده و محسوس نمی باشد. پس از انجام لیفت شکم میزان کمی عفونت، زخم، و تورم و کبودی دیده می شود که به زودی رفع خواهد شد.
لیفت شکم

 

توصیه های قبل و بعد از لیفت شکم

دقت نمایید که اگر دارو های انعقاد خون استفاده می نمایید می بایست چند روز قبل از انجام لیفتینگ شکم با پزشک خود مشورت نمایید. افرادی که از نیکوتین و یا الکل استفاده می نمایند می بایست مصرف خود را یک ماه قبل از تاریخ عمل قطع نمایند. استراحت جسمی و روحی قبل از لیفت شکم ضروری است. استفاده از گن شکم پس از لیفتینگ شکم امری ضروری بوده و معمولاً می بایست تا 2 ماه ادامه دار باشد. فعالیت های ورزشی و شنا پس از لیفت شکم می بایست قطع شود و زمان این موضوع به تجویز پزشک بستگی دارد. حمام های آفتاب از دیگر مسائلی است که پس از جراحی زیبایی شکم می بایست قطع شود.

لیفت شکم

لیفت شکم بدون جراحی

این روش برای درمان پوست های شل استفاده می شود. حرارت ایجاد شده در این روش سبب می شود که کلاژن های موجود در شکم جمع شده و این موضوع در جلسه اول به سادگی مشهود است. به طور کلی در این روش 3 هفته زمان نیاز است تا پوست سفت شود. این روش از جراحی زیبایی شکم بهتر است و سبب کلاژن سازی می باشد. جلسات به صورت ماهانه تعیین می شود و تعداد جلسات با توجه به میزان شلی پوست می باشد.

دقت نمایید که در این روش رنگ های مختلف پوست قابل پذیرش است و اغلب رنگ های تیره نیز در این روش جواب مناسب خواهند گرفت. قرمزی محدود در ناحیه شکم در این روش محدود بوده و تا چند ساعتی طول می کشد و سپس برطرف می شود. اگر دارای افتادگی گسترده هستید می بایست به سراغ روش های جراحی بروید. این روش کم دردسر تر و کم خطر می باشد.

لیفت شکم

هزینه لیفت شکم

هزینه های تعیین شده برای لیفتینگ شکم با و یا بدون جراحی متغیر است و این موضوع سبب می شود که نتوان قیمت دقیقی برای آن تعیین نمود. این موضوع سبب می شود که مراجعه کنندگان همیشه بپرسند: آخرش چند دکتر!؟ دقت نمایید که در این روش ها بسته به شرایط جسمی شما هزینه های اعلام شده متفاوت خواهد بود و این موضوع به میزان تخصص پزشک نیز مربوط است.

 

افزودن نظر جدید

مشاهده بر اساس نوع مطلب

مشاهده بر اساس نوع مقاله

خبرنامه زیبایی

اشتباه
ایمیل صحیح وارد کنید

جهت مشاوره اینترنتی یا تعیین وقت مشاوره حضوری، فرم مشاوره را پر کنید

مشاوره زیبایی